1. Home
  2. Artiesten
  3. Thomas Berge
Foto: Spotify
★ Populair

Thomas Berge

Artiest Nederlandstalige Pop Nederlandstalig
1 optredens in onze agenda
26K volgers op Spotify
16K luisteraars (Last.fm)
10 albums

Over Thomas Berge

Thomas Berge is een Nederlands zanger.

Oorsprong
Nederland
Geboren
1990
Genre
Nederlandstalige Pop, Nederlandstalig

Bronnen: Spotify · Last.fm · Wikidata

Eerstvolgende optredens

Albums

Populaire nummers

1
Als Je De Keuze Had Als Je De Keuze Had · 2026
2
Vader & zoon - Remix met Jack, Milo ter Reegen, Bankzitters · Vader & zoon (Remix) · 2025
3
Alleen Omhoog Berge Verzet · 2014
4
Kon ik maar even bij je zijn Kon Ik Maar Even Bij Je Zijn · 2011
5
Vader & zoon met Jack · Vader & zoon · 2025

Meer over Thomas Berge

Als Je De Keuze Had, Vader & zoon en Alleen Omhoog horen bij Thomas Berge, de Nederlandse zanger die uitkomt in de Nederlandstalige pop. Hij bracht als jonge artiest Thomas Berge (2003) uit, gevolgd door De Mooiste (2005), Kerst met Thomas Berge (2006), Geloof in je dromen (2006) en Compleet (2007). Ook nummers als Kon ik maar even bij je zijn en Ik vertrouw je niet meer maken deel uit van zijn repertoire.
Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Veelgestelde vragen

Waar treedt Thomas Berge binnenkort op?

De eerstvolgende show is 3 oktober in Appingedam, Appingedam.

Welke muziek maakt Thomas Berge?

Nederlandstalige Pop, Nederlandstalig.

Vergelijkbare artiesten