1. Home
  2. Nijmegen
  3. Concerten & Muziek
  4. Bach cantate
Concerten & Muziek Populair

Bach cantate

Bachcantate met solisten, koor en orkest

Zo 11 okt - 19:30 Partner Vrienden Volwassenen
Bach cantate
/
Zo 11 okt - 19:30
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
NijmegenSchependomlaan 85
Tickets & info via de aanbieder
Visitnijmegen.com
Meer informatie

Over Bach cantate

Cantate BWV 115, Mache dich, mein Geist, bereit, wordt uitgevoerd voor solisten, koor en orkest. Jelle Hoksbergen verzorgt de toelichting en muzikale leiding.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Veelgestelde vragen

Wanneer is Bach cantate?

Bach cantate vindt plaats op zondag 11 oktober 2026 om 19:30.

Waar vindt Bach cantate plaats?

Bach cantate vindt plaats bij Petruskerk, Schependomlaan 85, Nijmegen.

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Nijmegen
Tickets & info
Meer informatie