1. Home
  2. Haarlem
  3. Concerten & Muziek
  4. Chef'Special
Concerten & Muziek Populair

Chef'Special

Haarlemse band met een stevige live-reputatie

Zo 28 feb 2027 - 14:30 Vrienden Volwassenen
Chef'Special
/
Za 27 Feb ’27
Zo 28 Feb ’27
Zo 28 feb 2027 - 14:30
Samen metVrienden
Geschikt voorVolwassenen
HaarlemZijlsingel 2
Tickets & info via de aanbieder
Ticketmaster
Meer informatie

Over Chef'Special

Chef'Special speelt hier een concert met nummers uit hun eigen repertoire. De band komt uit Haarlem en is bekend van onder meer In Your Arms en Amigo. Patronaat is de zaal waar het optreden plaatsvindt.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiesten

Chef'Special
Chef'Special
Pop Folk / Americana

Chef'Special is een Nederlandse band die een unieke mix van pop, funk, reggae en hiphop ten gehore brengt. De band, opgericht in 2008 in Haarlem, heeft een ijzersterke live reputatie opgebouwd door hun energieke optredens en aanstekelijke nummers. Het collectief brak nationaal door met hits als "In Your Arms" en "Amigo", die niet alleen in Nederland maar ook internationaal succes oogstten. Ze hebben diverse awards gewonnen, waaronder een Edison, en zijn bekend om hun charismatische frontman Joshua Nolet. Chef'Special heeft meerdere keren op Pinkpop gestaan en heeft het voorprogramma verzorgd voor grote acts zoals Twenty One Pilots. Hun muziek, vol positieve vibes en catchy melodieën, blijft een breed publiek aantrekken. Een must-see live ervaring!

Programma Chef'Special →
Chef Special
Chef Special
Pop Folk / Americana

Chef'Special is een dynamische Nederlandse band die sinds hun oprichting in 2008 al vele harten heeft veroverd. Met een unieke mix van pop, rock, ska, funk en reggae creëren ze een onweerstaanbare sound die zowel voor gezellig meedeinen als voor energiek dansen zorgt. Hun doorbraak kwam met het nummer "In Your Arms", dat niet alleen in Nederland, maar ook internationaal veel aandacht kreeg. De band staat bekend om hun aanstekelijke live-optredens, waarbij de interactie met het publiek een belangrijk element is. Ze hebben meerdere albums uitgebracht en zijn niet meer weg te denken van de Nederlandse festivalweides en concertzalen. Of je nu fan bent van pakkende melodieën of krachtige teksten, Chef'Special biedt voor ieder wat wils.

Programma Chef Special →

Veelgestelde vragen

Wanneer is Chef'Special?

Chef'Special vindt plaats op zondag 28 februari 2027 om 14:30.

Waar vindt Chef'Special plaats?

Chef'Special vindt plaats bij Patronaat, Zijlsingel 2, Haarlem.

Wie staat er op het programma bij Chef'Special?

Op het programma: Chef'Special en Chef Special.

Is Patronaat rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Meer in Patronaat

Alles bekijken

Meer van deze artiesten

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Haarlem
Matthäus Passion '27 - Toonkunstkoor Amsterdam & Concertgebouw Kamerorkest
Concerten & Muziek Matthäus Passion '27 - Toonkunstkoor Amsterdam & Concertgebouw Kamerorkest De Matthäus Passion, een jaarlijkse paastraditie in Haarlem. Do 18 mrt 2027 - 19:30 PHIL vanaf €34,50
Awakenings
Concerten & Muziek Awakenings Technogrootheden en nieuwe namen op één line-up Za 24 okt - 13:00 Halfweg - SugarFactory
The Dirty Daddies - Let The Good Times Roll
Concerten & Muziek The Dirty Daddies - Let The Good Times Roll The Dirty Daddies brengen een opzwepende muziekavond. Vr 5 mrt 2027 - 20:30 Patronaat vanaf €43,00
The James Brown Experience
Concerten & Muziek The James Brown Experience Soepele grooves en iconische hits, eerbetoon aan 'de Godfather'. Zo 17 jan 2027 - 19:30 Patronaat
Chef Special
Concerten & Muziek Chef Special Dans mee met Chef'Special in de open lucht! Vr 25 sep - 20:30 Bloemendaal - Caprera Openluchttheater vanaf €89,00
The Music of Hans Zimmer, Alan Silvestri, John Williams - De nieuwe internationale productie
Concerten & Muziek The Music of Hans Zimmer, Alan Silvestri, John Williams - De nieuwe internationale productie Instrumentale filmmuziek van iconische componisten Zo 29 nov - 20:00 PHIL vanaf €45,00
Soweto Gospel Choir
Concerten & Muziek Soweto Gospel Choir Ervaar de krachtige zang van het Soweto Gospel Choir. Di 24 nov - 20:00 PHIL vanaf €30,00
Uriah Heep - The Magicians Farewell Tour
Concerten & Muziek Uriah Heep - The Magicians Farewell Tour Ervaar de rockklassiekers van Uriah Heep live in Haarlem. Za 24 okt - 20:00 PHIL vanaf €74,00
Timebox - Een avond vol hits van Britse bands | The British Years
Concerten & Muziek Timebox - Een avond vol hits van Britse bands | The British Years Ma 28 dec - 20:00 PHIL vanaf €21,50
Nederlands Kamerorkest & Cappella Amsterdam - Matthäus-Passion
Concerten & Muziek Nederlands Kamerorkest & Cappella Amsterdam - Matthäus-Passion Een intense muzikale ervaring met Bachs Matthäus-Passion Zo 21 mrt 2027 - 14:00 PHIL vanaf €24,50
Tickets & info
Meer informatie