1. Home
  2. Terneuzen
  3. Concerten & Muziek
  4. Danny Vera
Concerten & Muziek Populair

Danny Vera

Ervaar Danny Vera live in het Scheldetheater.

Zo 18 okt - 20:00 Partner Vrienden Volwassenen
Danny Vera
/
Zo 18 okt - 20:00
vanaf €79,00 per persoon
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
TerneuzenWestkolkstraat 16
Prijzen per persoon
Topticketshop
€79,00 Bekijk tickets

Over Danny Vera

In het Scheldetheater in Terneuzen treedt de Nederlandse singer-songwriter Danny Vera op. Bekend van zijn hit "Roller Coaster", brengt hij een mix van americana, rock 'n' roll en country. Vera's diepe stem en vintage stijl maken van elk optreden een unieke ervaring. Het theater zelf is goed uitgerust voor bezoekers, met een lift en rolstoelplaatsen voor mindervaliden, en een handige ondergrondse parkeergarage. De show belooft een avond te worden vol nostalgie en emotie, waarmee Vera zijn publiek moeiteloos weet mee te slepen.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Danny Vera?

Danny Vera vindt plaats op zondag 18 oktober 2026 om 20:00.

Waar vindt Danny Vera plaats?

Danny Vera vindt plaats bij Scheldetheater, Westkolkstraat 16, Terneuzen.

Wat kosten tickets voor Danny Vera?

Tickets voor Danny Vera zijn vanaf € 79,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Danny Vera?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Scheldetheater rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Kan ik parkeren bij Scheldetheater?

Parkeergarage Theaterplein met directe toegang naar het theater.

Meer in Scheldetheater

Alles bekijken

Meer van Danny Vera

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Goes
vanaf €79,00per persoon
Bekijk tickets