1. Home
  2. Utrecht
  3. Concerten & Muziek
  4. Death Cab for Cutie
Concerten & Muziek Laatste kans

Death Cab for Cutie

Death Cab for Cutie live met Pool Kids als voorprogramma.

Di 29 sep - 20:00 Partner Vrienden Volwassenen
Death Cab for Cutie
Death Cab for Cutie
/
Di 29 sep - 20:00
vanaf €74,00 per persoon
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
UtrechtVredenburgkade 11
Vergelijk tickets per persoon
Onze keuze
Topticketshop
€74,00 Bekijk tickets
Ticketmaster
Meer informatie

Over Death Cab for Cutie

De Amerikaanse bands Death Cab for Cutie en Pool Kids brengen hun energieke muziek naar TivoliVredenburg in Utrecht. Death Cab for Cutie, opgericht in 1997, heeft met hun unieke sound wereldwijd een schare fans opgebouwd. Ze delen het podium met Pool Kids, een opkomende band binnen de alternatieve rock- en indiegenres. Liefhebbers kunnen rekenen op bekende nummers zoals "Easier Said Than Done" en "Tinted Windows". Een bonus voor de concertgangers: bij alle garderobes en barren zijn gratis oordoppen beschikbaar. TivoliVredenburg, op loopafstand van Utrecht Centraal, biedt een intieme setting voor een opwindende muziekavond.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiesten

Veelgestelde vragen

Wanneer is Death Cab for Cutie?

Death Cab for Cutie vindt plaats op dinsdag 29 september 2026 om 20:00.

Waar vindt Death Cab for Cutie plaats?

Death Cab for Cutie vindt plaats bij TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, Utrecht.

Wie staat er op het programma bij Death Cab for Cutie?

Op het programma: Pool Kids en Death Cab for Cutie.

Wat kosten tickets voor Death Cab for Cutie?

Tickets voor Death Cab for Cutie zijn vanaf € 74,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Death Cab for Cutie?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is TivoliVredenburg rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij TivoliVredenburg met het OV?

TivoliVredenburg ligt in het hart van Utrecht, op loopafstand van Utrecht Centraal.

Meer in TivoliVredenburg

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Utrecht
vanaf €74,00per persoon
Bekijk tickets