1. Home
  2. Veldhoven
  3. Concerten & Muziek
  4. Gerard Van Maasakkers
Concerten & Muziek Populair

Gerard Van Maasakkers

Zo 10 mei - 15:00
Gerard Van Maasakkers
/
Zo 10 mei - 15:00
vanaf €54,00 per persoon
VeldhovenMeiveld 3
Prijzen per persoon
Topticketshop
€54,00 Bekijk tickets

Over Gerard Van Maasakkers

Gerard Van Maasakkers vindt plaats op zondag 10 mei 2026 om 15:00 bij Theater De Schalm in Veldhoven. Tickets vanaf €54,00. Concerten & Muziek in Veldhoven.

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Gerard Van Maasakkers?

Gerard Van Maasakkers vindt plaats op zondag 10 mei 2026 om 15:00.

Waar vindt Gerard Van Maasakkers plaats?

Gerard Van Maasakkers vindt plaats bij Theater De Schalm, Meiveld 3, Veldhoven.

Wat kosten tickets voor Gerard Van Maasakkers?

Tickets voor Gerard Van Maasakkers zijn vanaf € 54,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Gerard Van Maasakkers?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Theater De Schalm rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Theater De Schalm met het OV?

We zijn ook goed met het openbaar vervoer te bereiken.

Kan ik parkeren bij Theater De Schalm?

Er zijn goede parkeermogelijkheden.

Meer in Theater De Schalm

Alles bekijken

Meer van Gerard Van Maasakkers

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Eindhoven
Matthäus Passion in Eindhoven
Concerten & Muziek Matthäus Passion in Eindhoven Bachs passiewerk in een monumentale kerk Zo 28 feb 2027 - 16:00 Eindhoven - Catharinakerk vanaf €54,95
Helmut Lotti goes Classic
Concerten & Muziek Helmut Lotti goes Classic Helmut Lotti's melodieën komen tot leven in Eindhoven. Do 5 nov - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven
Krezip
Concerten & Muziek Krezip Nederlandse popgroep Krezip met herkenbare hits in Eindhoven. Za 19 dec - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven vanaf €79,00
Gipsy Kings featuring Nicolas Reyes
Concerten & Muziek Gipsy Kings featuring Nicolas Reyes Energieke Latin beats met de Gipsy Kings in Eindhoven. Do 10 jun 2027 - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven
Herman Van Veen
Concerten & Muziek Herman Van Veen Herman van Veen in de intieme Kleine Zaal Vr 19 feb 2027 - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven vanaf €79,00
Roxeanne Hazes
Concerten & Muziek Roxeanne Hazes Ervaar Roxeanne Hazes' krachtige optreden Do 14 jan 2027 - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven vanaf €64,00
Miss Montreal
Concerten & Muziek Miss Montreal Krachtige live show van Miss Montreal in top locatie. Vr 12 nov 2027 - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven
Pink Martini
Concerten & Muziek Pink Martini Pink Martini brengt jazz en Latin vibes naar Eindhoven. Vr 16 okt - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven
Rumours of Fleetwood Mac
Concerten & Muziek Rumours of Fleetwood Mac Eerbetoon aan Fleetwood Mac's tijdloze muziek in Eindhoven. Wo 12 mei 2027 - 20:15 Eindhoven - Muziekgebouw Eindhoven
Young The Giant
Concerten & Muziek Young The Giant Young the Giant brengt indie-rock vibe naar de Effenaar. Wo 14 okt - 19:30 Eindhoven - Effenaar vanaf €64,00
vanaf €54,00per persoon
Bekijk tickets