1. Home
  2. Ravenstein
  3. Concerten & Muziek
  4. GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband)
Concerten & Muziek Populair

GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband)

Jazz en gospel in één project, met bigband en koor samen op het podium.

Za 7 nov - 15:00 Partner Vrienden Volwassenen
GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband)
/
Za 7 nov - 15:00
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
RavensteinVan Kesselplaats 2
Tickets & info via de aanbieder
Visitbrabant.com
Meer informatie

Over GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband)

Bigband Ravenstein en The Inspirational Community Gospel Choir brengen jazz en gospel samen in twee concerten. De krachtige blazers en swingende ritmes van de bigband krijgen steun van meerstemmige zang, soul en emotie uit het koor. Het project staat onder leiding van Rob van Reijmersdal en Wibo Hijink.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Veelgestelde vragen

Wanneer is GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband)?

GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband) vindt plaats op zaterdag 7 november 2026 om 15:00.

Waar vindt GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband) plaats?

GOSPEL GROOVE (gospelkoor & bigband) vindt plaats bij Ravenstein, Van Kesselplaats 2.

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Oss
Tickets & info
Meer informatie