1. Home
  2. Oisterwijk
  3. Concerten & Muziek
  4. GUO concert: Toasaves
Concerten & Muziek Populair

GUO concert: Toasaves

Early music en Hollands repertoire in een historisch jasje

Zo 18 apr 2027 - 15:00 Vrienden Volwassenen
GUO concert: Toasaves
/
Zo 18 apr 2027 - 15:00
vanaf €25,00 per persoon
Samen metVrienden
Geschikt voorVolwassenen
OisterwijkKerkstraat 64
Prijzen per persoon
Visitbrabant.com
€25,00 Bekijk tickets

Over GUO concert: Toasaves

Toasaves brengt early music en Hollands repertoire, met nummers als Het Daghet in den Oosten, Als ik zou sterven, De Zwerver, ’t Zoud een meiske en Dans mon pays de Flandre. Het project verscheen met het album Zwerver (2022) en heeft Tussen zonnen en manen (2026) op naam. De combinatie van oude muziek en Nederlandstalig materiaal geeft het optreden een duidelijk historisch profiel.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is GUO concert: Toasaves?

GUO concert: Toasaves vindt plaats op zondag 18 april 2027 om 15:00.

Waar vindt GUO concert: Toasaves plaats?

GUO concert: Toasaves vindt plaats bij Lodewijkskerkje, Kerkstraat 64, Oisterwijk.

Wat kosten tickets voor GUO concert: Toasaves?

Tickets voor GUO concert: Toasaves zijn vanaf € 25,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor GUO concert: Toasaves?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Lodewijkskerkje rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Kan ik parkeren bij Lodewijkskerkje?

Parkeren kan naast de brandweer of bij de Jumbo; 5-6 minuten lopen en op zondag is het vrij parkeren.

Meer in Lodewijkskerkje

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Tilburg
vanaf €25,00per persoon
Bekijk tickets