1. Home
  2. Utrecht
  3. Film
  4. Heart of the Beast
Film Laatste kans

Heart of the Beast

Do 24 sep - 13:30
Do 24 sep - 13:3010 data
UtrechtOudegracht 73
Tickets & info via de aanbieder
Kaartjes voor Andere dag
Filmladder.nl
Meer informatie

Over Heart of the Beast

Heart of the Beast draait bij Pathé Rembrandt Utrecht in Utrecht t/m 29 september. Avontuur uit 2026, 101 minuten.

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait Heart of the Beast?

Heart of the Beast draait t/m dinsdag 29 september 2026 bij Pathé Rembrandt Utrecht. Er staan nog 10 voorstellingen gepland; de eerstvolgende is donderdag 24 september 2026.

Waar draait Heart of the Beast?

Heart of the Beast draait bij Pathé Rembrandt Utrecht, Oudegracht 73, Utrecht.

Hoe lang duurt Heart of the Beast?

Heart of the Beast duurt 101 minuten.

Is Pathé Rembrandt Utrecht rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Pathé Rembrandt Utrecht met het OV?

Op loopafstand van Utrecht centraal station, reizen naar bushalte Neude mogelijk.

Kan ik parkeren bij Pathé Rembrandt Utrecht?

Parkeergarage La Vie met tarief van € 4,- tot € 7,20 per uur, en na 18:00 uur voor € 10,50 voor 4 uur parkeren.

Meer in Pathé Rembrandt Utrecht

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Utrecht
Tickets & info
Meer informatie