1. Home
  2. Utrecht
  3. Concerten & Muziek
  4. James Blake
Concerten & Muziek Populair

James Blake

Ervaar James Blakes unieke mix van elektronische muziek en R&B.

Di 6 okt - 20:00 Partner Vrienden Volwassenen
James Blake
/
Ma 5 Okt
Di 6 Okt
Di 6 okt - 20:00
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
UtrechtVredenburgkade 11
Tickets & info via de aanbieder
Ticketmaster
Meer informatie

Over James Blake

James Blake, de Britse muzikant bekend om zijn elektronische muziek en R&B-invloeden, treedt binnenkort op in TivoliVredenburg, Utrecht. Sinds zijn debuut in 2011 heeft Blake naam gemaakt met albums zoals "Overgrown" en "Assume Form". Zijn muziek is een mix van introspectieve en dynamische elementen die unieke geluidservaringen bieden. Blake heeft ook samengewerkt met andere artiesten en zijn nummers "King's Dead" en "Hummingbird" zijn populair. Het optreden vindt plaats in een van de zalen van TivoliVredenburg, op loopafstand van Utrecht Centraal. Bezoekers kunnen bij alle garderobes en barren gratis oordoppen krijgen, wat fijn is voor een optimaal geluidsniveau.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiesten

Veelgestelde vragen

Wanneer is James Blake?

James Blake vindt plaats op dinsdag 6 oktober 2026 om 20:00.

Waar vindt James Blake plaats?

James Blake vindt plaats bij TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, Utrecht.

Wie staat er op het programma bij James Blake?

Op het programma: James Blake en Monica Martin.

Is TivoliVredenburg rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij TivoliVredenburg met het OV?

TivoliVredenburg ligt in het hart van Utrecht, op loopafstand van Utrecht Centraal.

Meer in TivoliVredenburg

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Utrecht
Tickets & info
Meer informatie