1. Home
  2. Breda
  3. Concerten & Muziek
  4. Janne Schra in MEZZ
Concerten & Muziek Nieuw

Janne Schra in MEZZ

Do 1 okt - 21:30 Partner Vrienden Volwassenen
Janne Schra in MEZZ
/
Do 1 okt - 21:30
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
BredaKeizerstraat 101
Tickets & info via de aanbieder
Mezz.nl Officiële verkoop
Meer informatie

Over Janne Schra in MEZZ

Janne Schra in MEZZ vindt plaats op donderdag 1 oktober 2026 om 21:30 in Breda. Concerten & Muziek in Breda.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Janne Schra in MEZZ?

Janne Schra in MEZZ is van donderdag 1 t/m vrijdag 2 oktober 2026, dagelijks vanaf 21:30.

Waar vindt Janne Schra in MEZZ plaats?

Janne Schra in MEZZ vindt plaats bij Mezz, Keizerstraat 101, Breda.

Is Mezz rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Meer in Mezz

Alles bekijken

Meer van Janne Schra

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Breda
Tickets & info
Meer informatie