1. Home
  2. Lelystad
  3. Concerten & Muziek
  4. Jorgen Raymann
Concerten & Muziek Populair

Jorgen Raymann

Jörgen Raymann brengt humor en maatschappelijke thema's samen.

Do 19 nov - 20:30 Partner Vrienden Volwassenen
Jorgen Raymann
/
Do 19 nov - 20:30
vanaf €49,00 per persoon
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
LelystadAgorabaan 12
Prijzen per persoon
Topticketshop
€49,00 Bekijk tickets

Over Jorgen Raymann

Jörgen Raymann, een prominente figuur in de Nederlandse cabaretwereld, treedt op in het Agora Theater in Lelystad. Sinds de jaren '60 is Raymann een bekend gezicht, zowel op televisie als op het podium. Met zijn scherpe humor en maatschappijkritische blik weet hij het publiek te boeien en te vermaken. Zijn shows combineren entertainment met herkenbare thema's uit de samenleving. Een avond met deze veelzijdige entertainer belooft dan ook meer te zijn dan alleen lachen.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer is Jorgen Raymann?

Jorgen Raymann vindt plaats op donderdag 19 november 2026 om 20:30.

Waar vindt Jorgen Raymann plaats?

Jorgen Raymann vindt plaats bij Agora, Agorabaan 12, Lelystad.

Wat kosten tickets voor Jorgen Raymann?

Tickets voor Jorgen Raymann zijn vanaf € 49,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Jorgen Raymann?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Agora rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Agora met het OV?

Bushalte Agora, lijn 5 stopt hier.

Kan ik parkeren bij Agora?

Tijdelijk parkeerterrein Arcus met circa 140 parkeerplekken, Parkeergarage De Waag en Agoradek beschikbaar.

Meer in Agora

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Lelystad
Bouke Rocks Elvis - Een ongeëvenaarde Elvis-tribute
Concerten & Muziek Bouke Rocks Elvis - Een ongeëvenaarde Elvis-tribute Energieke show die de magie van Elvis Presley herleeft. Za 8 mei 2027 - 20:15 Agora vanaf €44,50
CineMusic Orkest - 20 wereldberoemde films live in concert
Concerten & Muziek CineMusic Orkest - 20 wereldberoemde films live in concert Live filmklassiekers en backstageverhalen van René Mioch Za 7 nov - 20:15 Agora vanaf €50,00
bROTHERS iN bAND - DIRE STRAITS - 50 YEARS (Tribute)
Concerten & Muziek bROTHERS iN bAND - DIRE STRAITS - 50 YEARS (Tribute) Eerbetoon aan 50 jaar Dire Straits' muziek. Za 13 mrt 2027 - 20:15 Agora vanaf €37,50
Waylon
Concerten & Muziek Waylon Waylon's hits live in een intieme theatersetting. Za 24 okt - 20:15 Agora vanaf €44,50
The Young Analogues
Concerten & Muziek The Young Analogues Energieke mix van genres door The Young Analogues Wo 4 nov - 20:15 Agora vanaf €37,50
Pink Floyd Project - 50 years of Animals & In The Flesh
Concerten & Muziek Pink Floyd Project - 50 years of Animals & In The Flesh Eerbetoon aan Pink Floyd's "Animals" in AGORA Za 17 apr 2027 - 20:15 Agora vanaf €42,50
Broederliefde - Welkom in het huis van Broederliefde
Concerten & Muziek Broederliefde - Welkom in het huis van Broederliefde Hiphop en persoonlijke verhalen met Broederliefde in theater. Do 5 nov - 20:15 Agora vanaf €39,50
U2 – 50 jaar - Een ode aan de grootste rockband ter wereld
Concerten & Muziek U2 – 50 jaar - Een ode aan de grootste rockband ter wereld Een tribute aan 50 jaar muziek van rocklegende U2. Vr 30 okt - 20:15 Agora vanaf €35,00
Evergreen Top 1000 Live! - Golden Songs (Concert)
Concerten & Muziek Evergreen Top 1000 Live! - Golden Songs (Concert) Za 3 apr 2027 - 20:15 Agora vanaf €34,50
The Dutch Bryan Adams - The Best of Bryan Adams
Concerten & Muziek The Dutch Bryan Adams - The Best of Bryan Adams The Dutch brengt Bryan Adams-hits tot leven in AGORA. Do 8 apr 2027 - 20:15 Agora vanaf €33,50
vanaf €49,00per persoon
Bekijk tickets