1. Home
  2. Amsterdam
  3. Concerten & Muziek
  4. Kid Kapichi
Concerten & Muziek Populair

Kid Kapichi

Ervaar de energieke alternatieve rock van Kid Kapichi.

Wo 25 nov - 19:00 Vrienden Volwassenen
Kid Kapichi
Kid Kapichi
Kid Kapichi
/
Wo 25 nov - 19:00
vanaf €25,90 per persoon
Samen metVrienden
Geschikt voorVolwassenen
AmsterdamLijnbaansgracht 234 A
Vergelijk tickets per persoon
Onze keuze
Ticketmaster.nl
€25,90 Bekijk tickets
Iamsterdam.com
€25,90 Bekijk tickets

Over Kid Kapichi

De Melkweg staat bekend als een veelzijdige culturele hotspot in Amsterdam. Deze keer ontvangt het Kid Kapichi, een energieke rockband uit Hastings. Hun muziek valt binnen de alternatieve rock en indie genres en met nummers als "Get Down" en "New England" maken ze indruk. Het aankomende album "Fearless Nature" belooft meer van hun kenmerkende geluid met scherpe teksten. De bandleden, Ben Beetham, Eddie Lewis en Jack Wilson, weten hun publiek goed in beweging te krijgen. De Melkweg, ooit een melkfabriek, biedt met zijn veelzijdige karakter en historische charme een perfecte setting voor dit energieke optreden. Bereikbaarheid is geen probleem met tramhaltes en een grote fietsenstalling in de buurt. Neem zeker even een kijkje bij café MILK tijdens de show.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Kid Kapichi?

Kid Kapichi vindt plaats op woensdag 25 november 2026 om 19:00.

Waar vindt Kid Kapichi plaats?

Kid Kapichi vindt plaats bij Melkweg, Lijnbaansgracht 234 A, Amsterdam.

Wat kosten tickets voor Kid Kapichi?

Tickets voor Kid Kapichi zijn vanaf € 25,90 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Kid Kapichi?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Melkweg rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Melkweg met het OV?

Dichtstbijzijnde tramhaltes bevinden zich op het Leidseplein, op ongeveer één minuut loopafstand van de hoofdingang van de Melkweg.

Kan ik parkeren bij Melkweg?

Bezoekers kunnen met korting parkeren via ParkBee. Reserveer je parkeerplek vooraf online en gebruik de code MELKWEG10.

Meer in Melkweg

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Amsterdam
vanaf €25,90per persoon
Bekijk tickets