1. Home
  2. Dordrecht
  3. Concerten & Muziek
  4. Kiss the Frog
Concerten & Muziek Populair

Kiss the Frog

Funk, soul en rock uit het repertoire van The Frog

Zo 13 dec - 15:00 Vrienden Volwassenen
Kiss the Frog
/
Zo 13 dec - 15:00
Samen metVrienden
Geschikt voorVolwassenen
DordrechtGrotekerksplein 1
Tickets & info via de aanbieder
Indordrecht.nl
Meer informatie

Over Kiss the Frog

Kiss the Frog brengt werk van Rick DeVito and the Frog terug op het podium. De band speelt nummers van de albums Be Kind To Animals, Kiss A Frog, Document, Capricorn en The Lost Tracks. De bezetting bestaat uit onder meer drums, bas, gitaar, zang, keyboard, saxofoon en trompet.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Kiss the Frog?

Kiss the Frog vindt plaats op zondag 13 december 2026 om 15:00.

Waar vindt Kiss the Frog plaats?

Kiss the Frog vindt plaats bij Muziekpodium DJS, Grotekerksplein 1, Dordrecht.

Is Muziekpodium DJS rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Muziekpodium DJS met het OV?

Ongeveer 15 minuten lopen van het Centraal Station Dordrecht. Buslijnen 2, 3, 4, 5 of 92 naar het Stadkantoor; daarna nog 5 minuten lopen. Bereikbaar met de Waterbus; halte Hooikade op enkele minuten loopafstand.

Kan ik parkeren bij Muziekpodium DJS?

Beperkte gelegenheid om te parkeren op straat. Betaald parkeren in parkeergarage Spuihaven op 5 minuten loopafstand, gratis parkeren op 15 minuten lopen bij Weeskinderendijk.

Meer in Muziekpodium DJS

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Dordrecht
Tickets & info
Meer informatie