1. Home
  2. Rotterdam
  3. Concerten & Muziek
  4. Nick Schilder
Concerten & Muziek Populair

Nick Schilder

Nick Schilder, bekend van Nick & Simon, live in Luxor!

Vr 7 mei 2027 - 20:00 Partner Vrienden Volwassenen
Nick Schilder
/
Vr 7 mei 2027 - 20:00
vanaf €54,00 per persoon
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
RotterdamKruiskade 10
Prijzen per persoon
Topticketshop
€54,00 Bekijk tickets

Over Nick Schilder

Nick Schilder treedt op in het Oude Luxor Theater in Rotterdam. Deze Nederlandse zanger, bekend als de helft van het duo Nick & Simon, brengt zijn warme stemgeluid en meeslepende teksten naar het podium. Met zijn brede repertoire aan Nederlandstalige liedjes en charme weet Nick Schilder het publiek keer op keer te enthousiasmeren. Zijn optredens zijn intiem en persoonlijk, waarbij zijn ervaring als muzikant goed naar voren komt. Voor liefhebbers van Nederlandstalige muziek is dit een kans om een gevestigde naam in de muziekwereld live te zien optreden.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Nick Schilder?

Nick Schilder vindt plaats op vrijdag 7 mei 2027 om 20:00.

Waar vindt Nick Schilder plaats?

Nick Schilder vindt plaats bij Oude Luxor Theater, Kruiskade 10, Rotterdam.

Wat kosten tickets voor Nick Schilder?

Tickets voor Nick Schilder zijn vanaf € 54,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Nick Schilder?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Oude Luxor Theater rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Meer in Oude Luxor Theater

Alles bekijken

Meer van Nick Schilder

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Rotterdam
vanaf €54,00per persoon
Bekijk tickets