1. Home
  2. Groningen
  3. Film
  4. No Good Men
Film Laatste kans

No Good Men

Vr 25 sep - 13:50 Partner Vrienden Volwassenen
No Good Men
/
Vandaag 25 Sep
Za 26 Sep 13:15
Za 26 Sep 21:10
Zo 27 Sep 12:05
Zo 27 Sep 20:10
Ma 28 Sep
Di 29 Sep
Wo 30 Sep
Vr 25 sep - 13:5016 data
vanaf €13,00 per persoon
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
GroningenNieuwe Markt 1
Vergelijk tickets per persoon
Kaartjes voor Andere dag
Onze keuze
Visitgroningen.nl
€13,00 Bekijk tickets
Filmladder.nl
Meer informatie

Over No Good Men

No Good Men vindt plaats op vrijdag 18 september 2026 om 18:40 bij Forum Groningen in Groningen. Tickets vanaf €13,00. Film in Groningen.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Veelgestelde vragen

Wanneer is No Good Men?

No Good Men is van vrijdag 18 t/m woensdag 30 september 2026.

Waar vindt No Good Men plaats?

No Good Men vindt plaats bij Forum Groningen, Nieuwe Markt 1, Groningen.

Wat kosten tickets voor No Good Men?

Tickets voor No Good Men zijn vanaf € 13,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor No Good Men?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Forum Groningen rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Forum Groningen met het OV?

Vanaf het centraal station loop je binnen twintig minuten naar het Forum.

Kan ik parkeren bij Forum Groningen?

Parkeergarage Schoolstraat op 5 min lopen.

Meer in Forum Groningen

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Groningen
vanaf €13,00per persoon
Bekijk tickets