1. Home
  2. Haarlem
  3. Film
  4. Other Mommy
Film Laatste kans

Other Mommy

Za 31 okt - 21:00 Volwassenen 16+
Za 31 okt - 21:00
Geschikt voorVolwassenen · 16+
HaarlemZijlvest 41
Tickets & info via de aanbieder
Filmladder.nl
Meer informatie

Over Other Mommy

Other Mommy draait bij Pathé Haarlem in Haarlem op zaterdag 31 oktober om 21:00. Horror uit 2026, 93 minuten.

Voor wie?

Geschikt voor
Volwassenen 16+

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait Other Mommy?

Other Mommy draait op zaterdag 31 oktober 2026 om 21:00 bij Pathé Haarlem.

Waar draait Other Mommy?

Other Mommy draait bij Pathé Haarlem, Zijlvest 41, Haarlem.

Hoe lang duurt Other Mommy?

Other Mommy duurt 93 minuten.

Vanaf welke leeftijd is Other Mommy?

Other Mommy heeft Kijkwijzer 16: geschikt vanaf 16 jaar.

Is Pathé Haarlem rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Pathé Haarlem met het OV?

Kom met het openbaar vervoer naar bushalte Raaksbrug of Nassaulaan.

Kan ik parkeren bij Pathé Haarlem?

Parkeergarage Raaks met een tarief van € 3,70 per uur. Reserveer voorafgaand aan je bezoek jouw parkeerplek via Parkbee met de code Pathe10 voor voordeel.

Meer in Pathé Haarlem

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Haarlem
Tickets & info
Meer informatie