1. Home
  2. Amsterdam
  3. Film
  4. Palestine 36
Film Laatste kans

Palestine 36

Do 24 sep - 15:30
Do 24 sep - 15:3011 data
AmsterdamBurgemeester de Vlugtlaan 125
Tickets & info via de aanbieder
Kaartjes voor Andere dag
Filmladder.nl
Meer informatie

Over Palestine 36

Palestine 36 draait bij Cinema De Vlugt in Amsterdam t/m 29 september. Drama uit 2025, 120 minuten.

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait Palestine 36?

Palestine 36 draait t/m dinsdag 29 september 2026 bij Cinema De Vlugt. Er staan nog 11 voorstellingen gepland; de eerstvolgende is donderdag 24 september 2026.

Waar draait Palestine 36?

Palestine 36 draait bij Cinema De Vlugt, Burgemeester de Vlugtlaan 125, Amsterdam.

Hoe lang duurt Palestine 36?

Palestine 36 duurt 120 minuten.

Is Cinema De Vlugt rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Cinema De Vlugt met het OV?

Metrostation De Vlugtlaan (lijnen 50 en 51) en buslijnen 21 en tramlijn 7 in de buurt. Station Sloterdijk dichtbij.

Kan ik parkeren bij Cinema De Vlugt?

Betaald parkeren op straat, gratis vanaf 19:00 uur en op zondag.

Meer in Cinema De Vlugt

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Amsterdam
Tickets & info
Meer informatie