1. Home
  2. Utrecht
  3. Film
  4. Pour le plaisir
Film Laatste kans

Pour le plaisir

Vr 25 sep - 11:45 Alleen Partner Vrienden
Vr 25 sep - 11:4515 data
Samen metAlleen · Partner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
UtrechtSpringweg 50
Tickets & info via de aanbieder
Kaartjes voor Andere dag
Filmladder.nl
Meer informatie

Over Pour le plaisir

Pour le plaisir draait bij Springhaver in Utrecht t/m 27 september. Komedie uit 2026, 89 minuten.

Voor wie?

Samen met
Alleen Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait Pour le plaisir?

Pour le plaisir draait t/m zondag 27 september 2026 bij Springhaver. Er staan nog 4 voorstellingen gepland; de eerstvolgende is vrijdag 18 september 2026.

Waar draait Pour le plaisir?

Pour le plaisir draait bij Springhaver, Springweg 50, Utrecht.

Hoe lang duurt Pour le plaisir?

Pour le plaisir duurt 89 minuten.

Vanaf welke leeftijd is Pour le plaisir?

Pour le plaisir heeft Kijkwijzer 12: geschikt vanaf 12 jaar.

Meer in Springhaver

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Utrecht
Tickets & info
Meer informatie