1. Home
  2. Nijmegen
  3. Film
  4. Practical Magic 2
Film Laatste kans

Practical Magic 2

Wo 23 sep - 19:00 Partner Vrienden Volwassenen
Wo 23 sep - 19:0022 data
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
NijmegenWillem van Arenbergstraat 4
Tickets & info via de aanbieder
Kaartjes voor Andere dag
Filmladder.nl
Meer informatie

Over Practical Magic 2

Practical Magic 2 draait bij Pathé Nijmegen in Nijmegen t/m 29 september. Romantiek uit 2026, 129 minuten.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait Practical Magic 2?

Practical Magic 2 draait t/m dinsdag 29 september 2026 bij Pathé Nijmegen. Er staan nog 11 voorstellingen gepland; de eerstvolgende is vrijdag 18 september 2026.

Waar draait Practical Magic 2?

Practical Magic 2 draait bij Pathé Nijmegen, Willem van Arenbergstraat 4, Nijmegen.

Hoe lang duurt Practical Magic 2?

Practical Magic 2 duurt 129 minuten.

Vanaf welke leeftijd is Practical Magic 2?

Practical Magic 2 heeft Kijkwijzer 12: geschikt vanaf 12 jaar.

Is Pathé Nijmegen rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Pathé Nijmegen met het OV?

Bus & trein; bushalte P+R Waalsprinter is dichtbij.

Kan ik parkeren bij Pathé Nijmegen?

Speciaal parkeertarief voor Pathé bezoekers van € 3,75 voor de eerste 4 uur.

Meer in Pathé Nijmegen

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Nijmegen
Tickets & info
Meer informatie