1. Home
  2. Groningen
  3. Film
  4. Resident Evil
Film Laatste kans

Resident Evil

Wo 23 sep - 17:40 Vrienden Volwassenen 16+
Wo 23 sep - 17:4028 data
Samen metVrienden
Geschikt voorVolwassenen · 16+
GroningenGedempte Zuiderdiep 78
Tickets & info via de aanbieder
Kaartjes voor Andere dag
Filmladder.nl
Meer informatie

Over Resident Evil

Resident Evil draait bij Pathé Groningen in Groningen t/m 28 september. Horror uit 2026, 93 minuten.

Voor wie?

Samen met
Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen 16+

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait Resident Evil?

Resident Evil draait t/m maandag 28 september 2026 bij Pathé Groningen. Er staan nog 17 voorstellingen gepland; de eerstvolgende is vrijdag 18 september 2026.

Waar draait Resident Evil?

Resident Evil draait bij Pathé Groningen, Gedempte Zuiderdiep 78, Groningen.

Hoe lang duurt Resident Evil?

Resident Evil duurt 93 minuten.

Is Pathé Groningen rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Pathé Groningen met het OV?

Bus halte Zuiderdiep is dicht bij Pathé Groningen.

Kan ik parkeren bij Pathé Groningen?

Biosparking €1,- per 15 minuten, maximaal dagtarief €22,-. Met Pcard+ €0,85 per 15 minuten, maximaal dagtarief €18,70.

Meer in Pathé Groningen

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Groningen
Tickets & info
Meer informatie