1. Home
  2. Tilburg
  3. Concerten & Muziek
  4. Sammy Virji
Concerten & Muziek Populair

Sammy Virji

Za 21 mrt - 19:30
Za 21 mrt - 19:30
vanaf €59,00 per persoon
TilburgVeemarktstraat 44
Prijzen per persoon
Topticketshop
€59,00 Bekijk tickets

Over Sammy Virji

Maak je op voor een avond vol energieke beats en opzwepende muziek, want Sammy Virji komt naar Tilburg! Deze getalenteerde DJ en producer staat klaar om het publiek te vermaken met zijn unieke mix van garage en house. Verwacht een dansvloer gevuld met mensen die niet kunnen stoppen met bewegen. Sammy Virji is vooral geliefd om zijn aanstekelijke ritmes en het vermogen om elk event om te toveren tot een groot feest. Wie weet hoor je zelfs een paar van zijn populairste nummers, of word je verrast door nieuwe tracks die de speakers uitknallen. Een uitgelezen kans voor muziekliefhebbers en iedereen die van een goede tijd houdt.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Sammy Virji?

Sammy Virji vindt plaats op zaterdag 21 maart 2026 om 19:30.

Waar vindt Sammy Virji plaats?

Sammy Virji vindt plaats bij 013 Poppodium, Veemarktstraat 44, Tilburg.

Wat kosten tickets voor Sammy Virji?

Tickets voor Sammy Virji zijn vanaf € 59,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Sammy Virji?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is 013 Poppodium rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Meer in 013 Poppodium

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Tilburg
vanaf €59,00per persoon
Bekijk tickets