1. Home
  2. Breda
  3. Concerten & Muziek
  4. The Elvis Concert in MEZZ
Concerten & Muziek Populair

The Elvis Concert in MEZZ

Elvis-hits live, met een meet & greet na afloop.

Wo 18 nov - 20:30 Partner Vrienden Volwassenen
The Elvis Concert in MEZZ
/
Wo 18 nov - 20:30
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen · Senioren
BredaKeizerstraat 101
Tickets & info via de aanbieder
Mezz.nl Officiële verkoop
Meer informatie

Over The Elvis Concert in MEZZ

MEZZ is een concertzaal in Breda. The Elvis Concert brengt de muziek van Elvis Presley live met een band die zijn repertoire speelt. De show draait om bekende nummers en een eerbetoon aan Presley. Na afloop is er een meet & greet met de muzikanten en vrienden van Elvis, waaronder drummer Bob Lanning en bodyguard Dave Hebler. MEZZ is alleen geopend tijdens evenementen.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen Senioren

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is The Elvis Concert in MEZZ?

The Elvis Concert in MEZZ is van woensdag 18 t/m donderdag 19 november 2026, dagelijks vanaf 20:30.

Waar vindt The Elvis Concert in MEZZ plaats?

The Elvis Concert in MEZZ vindt plaats bij Mezz, Keizerstraat 101, Breda.

Is Mezz rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Meer in Mezz

Alles bekijken

Meer van The Elvis Concert

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Breda
Tickets & info
Meer informatie