1. Home
  2. Utrecht
  3. Film
  4. The Plague
Film Laatste kans

The Plague

Wo 23 sep - 16:30 Partner Vrienden Volwassenen
Wo 23 sep - 16:3021 data
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
UtrechtTolsteegbrug 1
Tickets & info via de aanbieder
Kaartjes voor Andere dag
Filmladder.nl
Meer informatie

Over The Plague

The Plague draait bij Louis Hartlooper Complex in Utrecht t/m 28 september. Drama uit 2025, 98 minuten.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Voorstelling

Veelgestelde vragen

Wanneer draait The Plague?

The Plague draait t/m maandag 28 september 2026 bij Louis Hartlooper Complex. Er staan nog 12 voorstellingen gepland; de eerstvolgende is vrijdag 18 september 2026.

Waar draait The Plague?

The Plague draait bij Louis Hartlooper Complex, Tolsteegbrug 1, Utrecht.

Hoe lang duurt The Plague?

The Plague duurt 98 minuten.

Vanaf welke leeftijd is The Plague?

The Plague heeft Kijkwijzer 12: geschikt vanaf 12 jaar.

Is Louis Hartlooper Complex rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Meer in Louis Hartlooper Complex

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle film in Utrecht
Tickets & info
Meer informatie