1. Home
  2. Leiden
  3. Concerten & Muziek
  4. Tim Burton’s Universe by candlelight
Concerten & Muziek Populair

Tim Burton’s Universe by candlelight

Filmische muziek in een zeventiende-eeuwse kerk

Za 24 okt - 20:30 Partner Vrienden Volwassenen
Tim Burton’s Universe by candlelight
/
Za 24 okt - 20:30
vanaf €25,00 per persoon
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
LeidenLange Mare 48
Prijzen per persoon
Visitleiden.nl
€25,00 Bekijk tickets

Over Tim Burton’s Universe by candlelight

Tim Burtons filmwereld krijgt een muzikale uitvoering met kaarslicht als decor. De Marekerk is een achthoekige protestantse kerk uit de zeventiende eeuw, wat de setting extra duidelijk maakt. Het concert brengt muziek uit die wereld naar Leiden.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Veelgestelde vragen

Wanneer is Tim Burton’s Universe by candlelight?

Tim Burton’s Universe by candlelight vindt plaats op zaterdag 24 oktober 2026 om 20:30.

Waar vindt Tim Burton’s Universe by candlelight plaats?

Tim Burton’s Universe by candlelight vindt plaats bij Marekerk, Lange Mare 48, Leiden.

Wat kosten tickets voor Tim Burton’s Universe by candlelight?

Tickets voor Tim Burton’s Universe by candlelight zijn vanaf € 25,00 per persoon.

Hoe koop ik kaarten voor Tim Burton’s Universe by candlelight?

Kaarten koop je via de officiële ticketpagina.

Is Marekerk rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Marekerk met het OV?

Voor wie slecht ter been is, is er een ophaaldienst geregeld.

Kan ik parkeren bij Marekerk?

Gratis parkeren aan de Lange Mare bij de rode-kap-automaten tijdens de ochtenddienst op zondag.

Meer in Marekerk

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Leiden
vanaf €25,00per persoon
Bekijk tickets