1. Home
  2. Utrecht
  3. Concerten & Muziek
  4. Van Dik Hout
Concerten & Muziek Populair

Van Dik Hout

Van Dik Hout rockt in Utrecht: ervaar hun energieke optreden.

Do 26 nov - 20:15 Partner Vrienden Volwassenen
Van Dik Hout
/
Do 26 Nov
Vr 27 Nov
Do 26 nov - 20:15
Samen metPartner · Vrienden
Geschikt voorVolwassenen
UtrechtVredenburgkade 11
Tickets & info via de aanbieder
Ticketmaster
Meer informatie

Over Van Dik Hout

Liefhebbers van Nederlandse rockmuziek kunnen hun hart ophalen bij het concert van Van Dik Hout in TivoliVredenburg. Deze band, die sinds de jaren '90 bekend is geworden met hits als "Stil in mij", staat garant voor een avond gevuld met poëtische en krachtige nummers. Van Dik Hout, bestaande uit Martin Buitenhuis, Benjamin Kribben, Sandro Assorgia, Dave Rensmaag en Martijn van Agt, heeft door de jaren heen een stevige live-reputatie opgebouwd. Het concert vindt plaats in een van de vele zalen van TivoliVredenburg in Utrecht, niet ver van het Centraal Station. Dit is een prima uitje voor volwassenen die met vrienden of hun partner willen genieten van energieke Nederlandstalige rock.

Gratis oordoppen zijn verkrijgbaar bij de garderobe en baren, wat het extra comfortabel maakt voor je oren tijdens het concert.

Met liefde samengesteld door mensen en AI.

Voor wie?

Samen met
Partner Vrienden
Geschikt voor
Volwassenen

Artiest

Veelgestelde vragen

Wanneer is Van Dik Hout?

Van Dik Hout vindt plaats op donderdag 26 november 2026 om 20:15.

Waar vindt Van Dik Hout plaats?

Van Dik Hout vindt plaats bij TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, Utrecht.

Is TivoliVredenburg rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij TivoliVredenburg met het OV?

TivoliVredenburg ligt in het hart van Utrecht, op loopafstand van Utrecht Centraal.

Meer in TivoliVredenburg

Alles bekijken

Meer van Van Dik Hout

Alles bekijken

Meer zoals dit in de buurt

Alle concerten & muziek in Utrecht
Tickets & info
Meer informatie