1. Home
  2. Workum
  3. Veekeuringsdag en stratenconcours
Laatste kans

Veekeuringsdag en stratenconcours

Wo 23 sep - 10:00 Familie Kinderen Volwassenen
Veekeuringsdag en stratenconcours
/
Wo 23 sep - 10:00
Samen metFamilie
Geschikt voorKinderen · Volwassenen · Senioren
WorkumLocatie bij benadering
Tickets & info via de aanbieder
Friesland.nl
Meer informatie

Over Veekeuringsdag en stratenconcours

Veekeuringsdag en stratenconcours vindt plaats op woensdag 23 september 2026 om 10:00 in Workum.

Voor wie?

Samen met
Familie
Geschikt voor
Kinderen Volwassenen Senioren

Veelgestelde vragen

Wanneer is Veekeuringsdag en stratenconcours?

Veekeuringsdag en stratenconcours vindt plaats vandaag, woensdag 23 september 2026 om 10:00.

Waar vindt Veekeuringsdag en stratenconcours plaats?

Veekeuringsdag en stratenconcours vindt plaats in Workum. Het exacte adres van dit evenement is niet bij ons bekend.

Meer in Workum

Meer zoals dit in de buurt

Tentoonstelling: Nachtvondst
Moderne & Hedendaagse Kunst Tentoonstelling: Nachtvondst Jopie Huisman in gesprek met hedendaagse kunst en nachtbeelden Vr 20 nov - Za 19 dec 2026 Jopie Huisman Museum
Fries Schaatsmuseum Opent om 10:00
Musea Fries Schaatsmuseum Grootste schaatscollectie ter wereld, midden in de Friese schaatsgesch... Vandaag open · 10:00–18:00 Hindeloopen - Fries Schaatsmuseum vanaf €6,00 4,5
Comedy Avond
Cabaret & Stand-up Comedy Comedy Avond Nieuwe grappen en een afsluitende headliner. Za 3 okt - 20:00 Makkum - Kerkje Makkum vanaf €15,00
Friese molendag
Historische Bezienswaardigheden Friese molendag Werkende molens van dichtbij bekijken Za 10 okt - 10:00 Nijhuizum - Monnikenburenmolen
Muziektheatervoorstelling Ella en Her man
Theatervoorstellingen Muziektheatervoorstelling Ella en Her man Muziektheater met folk, chansons en Friese thema’s Za 24 okt - 20:00 Makkum - Kerkje Makkum vanaf €15,00
IJsselmeertocht
Rondvaarten IJsselmeertocht Varen op een historische Blazer uit 1918 Zo 27 sep - 14:00 Makkum - Workumerdijk 1
Winterfair Koudum
Kerstmarkten Winterfair Koudum Kerstmarkt met kramen, foodtrucks en kinderhoek Za 28 nov - 14:00 Koudum - Parkeerplaats De Sândobbe vanaf €2,50
Voorstelling De Meute - We hebben het gezellig
Musicals Voorstelling De Meute - We hebben het gezellig Nieuwe Nederlandse musical over (ont)vrienden Za 17 apr 2027 - 20:15 Kultuerhus Klameare vanaf €10,00
Uitwaaien in de vogelrijke Warkumerwaard aan de IJsselmeerkust
Wandelroutes Uitwaaien in de vogelrijke Warkumerwaard aan de IJsselmeerkust Wandelen langs trekvogels en afgesloten natuur Za 31 okt - 9:30 Warkumerwaard
Voorstelling Fimme Bakker - Zwaargewicht
Theatervoorstellingen Voorstelling Fimme Bakker - Zwaargewicht Eerste avondvullende programma van Fimme Bakker Za 6 feb 2027 - 20:15 Kultuerhus Klameare vanaf €10,00
Tickets & info
Meer informatie