1. Home
  2. Oosterwolde
  3. Bibliotheek Oosterwolde

Bibliotheek Oosterwolde

★★★★★ 4,7 (21 reviews) Oosterwolde
Quadoelenweg 29b Oosterwolde
● Gesloten vandaag 10:00 – 17:00
1 events in de agenda

Agenda

Adres & bereikbaarheid

Bibliotheek Oosterwolde Quadoelenweg 29b
8431LN Oosterwolde
  • Parkeervoorziening voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
Route via Google Maps
Kaart Bibliotheek Oosterwolde © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Bibliotheek Oosterwolde in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij Bibliotheek Oosterwolde, waaronder SPOT AAN - Crazy Drums workshop.

Wat is er binnenkort te doen bij Bibliotheek Oosterwolde?

Binnenkort: SPOT AAN - Crazy Drums workshop (Zaterdag 10 oktober).

Is Bibliotheek Oosterwolde rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Kan ik parkeren bij Bibliotheek Oosterwolde?

Parkeervoorziening voor personen met een beperking.

Wat zijn de openingstijden van Bibliotheek Oosterwolde?

Maandag: gesloten
Dinsdag: 10:00 – 17:00
Woensdag: 10:00 – 17:00
Donderdag: 10:00 – 17:00
Vrijdag: 10:00 – 17:00
Zaterdag: 10:00 – 14:00
Zondag: gesloten

Waar ligt Bibliotheek Oosterwolde?

Bibliotheek Oosterwolde ligt aan Quadoelenweg 29b in Oosterwolde.

Locaties in de buurt