1. Home
  2. Zaandam
  3. Café Zaanzicht

Café Zaanzicht

★★★★ 4,4 (160 reviews) Zaandam
Oostzijde 209 Zaandam
● Gesloten vandaag 11:30 – 14:00
1 events in de agenda

Agenda

Adres & bereikbaarheid

Café Zaanzicht Oostzijde 209
1502BD Zaandam
Route via Google Maps
Kaart Café Zaanzicht © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Café Zaanzicht in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij Café Zaanzicht, waaronder Het Zaanse Regenboogcafé presenteert drie korte films van Jasmine de Vries.

Wat is er binnenkort te doen bij Café Zaanzicht?

Binnenkort: Het Zaanse Regenboogcafé presenteert drie korte films van Jasmine de Vries (Zaterdag 26 september).

Wat zijn de openingstijden van Café Zaanzicht?

Maandag: 10:30 – 17:00
Dinsdag: 11:30 – 17:00
Woensdag: 11:30 – 14:00
Donderdag: 11:30 – 18:00
Vrijdag: 11:30 – 00:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

Waar ligt Café Zaanzicht?

Café Zaanzicht ligt aan Oostzijde 209 in Zaandam.

Locaties in de buurt