1. Home
  2. Midwolda
  3. De Schakel

De Schakel

★★★★★ 4,6 (9 reviews) Midwolda
Hoofdweg 170 Midwolda
● Gesloten vandaag gesloten
1 events in de agenda

Agenda

Adres & bereikbaarheid

De Schakel Hoofdweg 170
9681AL Midwolda
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
Route via Google Maps
Kaart De Schakel © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij De Schakel in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij De Schakel, waaronder Wandel mee met Ommetje Tocht om de Noord.

Wat is er binnenkort te doen bij De Schakel?

Binnenkort: Wandel mee met Ommetje Tocht om de Noord (Zaterdag 26 september).

Is De Schakel rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Wat zijn de openingstijden van De Schakel?

Maandag: 12:00 – 16:00
Dinsdag: 10:00 – 16:00
Woensdag: gesloten
Donderdag: 10:00 – 16:00
Vrijdag: 10:00 – 16:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

Waar ligt De Schakel?

De Schakel ligt aan Hoofdweg 170 in Midwolda.

Locaties in de buurt