1. Home
  2. Culemborg
  3. DS party- en eventcenter
★ Hoog gewaardeerd

DS party- en eventcenter

★★★★★ 4,6 (221 reviews) Culemborg
Beesdseweg 1a Culemborg
● Gesloten vandaag 11:00 – 14:00
OV & parkeren Trein stopt op 5 minuten loopafstand.
3 events in de agenda

Agenda

Vaak hier te zien

Adres & bereikbaarheid

DS party- en eventcenter Beesdseweg 1a
4104AW Culemborg
  • Trein stopt op 5 minuten loopafstand.
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
Route via Google Maps
Kaart DS party- en eventcenter © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij DS party- en eventcenter in seizoen 2026/2027?

Er staan 3 geplande evenementen bij DS party- en eventcenter, waaronder Kei Foute Party Culemborg, SFEER Indoor en Halloween of Hardcore.

Wat is er binnenkort te doen bij DS party- en eventcenter?

Binnenkort: Kei Foute Party Culemborg (Zaterdag 10 oktober) en SFEER Indoor (Zaterdag 17 oktober).

Is DS party- en eventcenter rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij DS party- en eventcenter met het OV?

Trein stopt op 5 minuten loopafstand.

Wat zijn de openingstijden van DS party- en eventcenter?

Maandag: 11:00 – 14:00
Dinsdag: 11:00 – 14:00
Woensdag: 11:00 – 14:00
Donderdag: 11:00 – 14:00
Vrijdag: 11:00 – 14:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

Waar ligt DS party- en eventcenter?

DS party- en eventcenter ligt aan Beesdseweg 1a in Culemborg.

Locaties in de buurt