1. Home
  2. Ede
  3. EDES Proeflokaal

EDES Proeflokaal

Ede
Nieuwe stationsstraat 8 Ede
3 events in de agenda

Uitgelicht

Agenda

Adres & bereikbaarheid

EDES Proeflokaal Nieuwe stationsstraat 8
6711AG Ede
Route via Google Maps
Kaart EDES Proeflokaal © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij EDES Proeflokaal in seizoen 2026/2027?

Er staan 3 geplande evenementen bij EDES Proeflokaal, waaronder Open-hartig, Kookworkshop dumplings en Edese Bockbierronde.

Wat is er binnenkort te doen bij EDES Proeflokaal?

Binnenkort: Open-hartig (Vrijdag 9 oktober) en Kookworkshop dumplings (Zondag 18 oktober).

Waar ligt EDES Proeflokaal?

EDES Proeflokaal ligt aan Nieuwe stationsstraat 8 in Ede.

Locaties in de buurt