1. Home
  2. Loon op Zand
  3. Het Witte Kasteel

Het Witte Kasteel

★★★★ 4,4 (211 reviews) Poppodium Loon op Zand
Kasteellaan 17 Loon op Zand
● Gesloten vandaag gesloten
3 events in de agenda

Uitgelicht

Agenda

Vaak hier te zien

Adres & bereikbaarheid

Het Witte Kasteel Kasteellaan 17
5175BC Loon op Zand
Route via Google Maps
Kaart Het Witte Kasteel © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Het Witte Kasteel in seizoen 2026/2027?

Er staan 3 geplande evenementen bij Het Witte Kasteel, waaronder Yoga in de tuin, Inspiratiedagen voor bruidsparen en Winterconcert - Duo Como.

Wat is er binnenkort te doen bij Het Witte Kasteel?

Binnenkort: Yoga in de tuin (Zondag 27 september).

Wat zijn de openingstijden van Het Witte Kasteel?

Maandag: gesloten
Dinsdag: gesloten
Woensdag: gesloten
Donderdag: gesloten
Vrijdag: gesloten
Zaterdag: gesloten
Zondag: 11:00 – 19:00

Waar ligt Het Witte Kasteel?

Het Witte Kasteel ligt aan Kasteellaan 17 in Loon op Zand.

Locaties in de buurt