1. Home
  2. Soerendonk
  3. Kasteeltje Cranendonck

Kasteeltje Cranendonck

★★★★ 4,4 (88 reviews) Soerendonk
Cranendonck 1 Soerendonk
1 events in de agenda

Agenda

Adres & bereikbaarheid

Kasteeltje Cranendonck Cranendonck 1
6027RK Soerendonk
Route via Google Maps
Kaart Kasteeltje Cranendonck © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Kasteeltje Cranendonck in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij Kasteeltje Cranendonck, waaronder Theatervoorstelling 'Anna, een Heerlijck Heksenspel'.

Wat is er binnenkort te doen bij Kasteeltje Cranendonck?

Binnenkort: Theatervoorstelling 'Anna, een Heerlijck Heksenspel' (Vrijdag 25 september).

Waar ligt Kasteeltje Cranendonck?

Kasteeltje Cranendonck ligt aan Cranendonck 1 in Soerendonk.

Locaties in de buurt