1. Home
  2. Buitenpost
  3. Mariakerk Buitenpost

Mariakerk Buitenpost

★★★★ 4,4 (17 reviews) Poppodium Buitenpost
Oude Havenstraat 1 Buitenpost
1 events in de agenda

Agenda

Vaak hier te zien

Adres & bereikbaarheid

Mariakerk Buitenpost Oude Havenstraat 1
9285TC Buitenpost
  • Eigen parkeerplaats van de kerk voor fietsen en auto's.
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
Route via Google Maps
Kaart Mariakerk Buitenpost © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Mariakerk Buitenpost in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij Mariakerk Buitenpost, waaronder Welkom bij de ‘Alvetsjerkentoer’ van Peter en Engbert!.

Is Mariakerk Buitenpost rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Kan ik parkeren bij Mariakerk Buitenpost?

Eigen parkeerplaats van de kerk voor fietsen en auto's.

Waar ligt Mariakerk Buitenpost?

Mariakerk Buitenpost ligt aan Oude Havenstraat 1 in Buitenpost.

Locaties in de buurt