1. Home
  2. Dokkum
  3. Museum Dokkum

Museum Dokkum

★★★★ 4,3 (322 reviews) Dokkum
Diepswal 27 Dokkum
● Nu open vandaag 10:00 – 17:00
1 events in de agenda

Agenda

Adres & bereikbaarheid

Museum Dokkum Diepswal 27
9101LA Dokkum
  • Tegenover het museum zijn parkeerplekken die tot 11:00 gratis zijn. Na 11:00 is het nodig om een parkeerticket te kopen. In de buurt van het museum kunt u gratis parkeren op de volgende parkeerplekken: Het Hardraverspark en 't Panwurk.
Route via Google Maps
Kaart Museum Dokkum © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Museum Dokkum in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij Museum Dokkum, waaronder KEERPUNT.

Kan ik parkeren bij Museum Dokkum?

Tegenover het museum zijn parkeerplekken die tot 11:00 gratis zijn. Na 11:00 is het nodig om een parkeerticket te kopen. In de buurt van het museum kunt u gratis parkeren op de volgende parkeerplekken: Het Hardraverspark en 't Panwurk.

Wat zijn de openingstijden van Museum Dokkum?

Maandag: 10:00 – 17:00
Dinsdag: 10:00 – 17:00
Woensdag: 10:00 – 17:00
Donderdag: 10:00 – 17:00
Vrijdag: 10:00 – 17:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: gesloten

Waar ligt Museum Dokkum?

Museum Dokkum ligt aan Diepswal 27 in Dokkum.

Locaties in de buurt