1. Home
  2. Ruinerwold
  3. Museumboerderij de Karstenhoeve
★ Hoog gewaardeerd

Museumboerderij de Karstenhoeve

★★★★★ 4,6 (256 reviews) Ruinerwold
Dokter Larijweg 21 Ruinerwold
● Gesloten vandaag 11:00 – 16:00
5 events in de agenda

Uitgelicht

Agenda

Adres & bereikbaarheid

Museumboerderij de Karstenhoeve Dokter Larijweg 21
7961NL Ruinerwold
  • Achter het museum is een grote ruime parkeerplek.
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
Route via Google Maps
Kaart Museumboerderij de Karstenhoeve © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Museumboerderij de Karstenhoeve in seizoen 2026/2027?

Er staan 5 geplande evenementen bij Museumboerderij de Karstenhoeve, waaronder Expositie | 100 jaar perenbomen aan de Dokter Larijweg, Antiek Veiling en Karstenhoeve Fair "Meuk én Leuk".

Wat is er binnenkort te doen bij Museumboerderij de Karstenhoeve?

Binnenkort: Expositie | 100 jaar perenbomen aan de Dokter Larijweg (Maandag 21 september) en Antiek Veiling (Zaterdag 17 oktober).

Is Museumboerderij de Karstenhoeve rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Kan ik parkeren bij Museumboerderij de Karstenhoeve?

Achter het museum is een grote ruime parkeerplek.

Wat zijn de openingstijden van Museumboerderij de Karstenhoeve?

Maandag: gesloten
Dinsdag: 11:00 – 16:00
Woensdag: 11:00 – 16:00
Donderdag: 11:00 – 16:00
Vrijdag: 11:00 – 16:00
Zaterdag: 11:00 – 16:00
Zondag: gesloten

Waar ligt Museumboerderij de Karstenhoeve?

Museumboerderij de Karstenhoeve ligt aan Dokter Larijweg 21 in Ruinerwold.

Locaties in de buurt