1. Home
  2. Nijeveen
  3. Nijeveense Plas

Nijeveense Plas

★★★★ 4,4 (116 reviews) Nijeveen
Binnenweg 6 Nijeveen
● Gesloten vandaag gesloten
1 events in de agenda

Agenda

Adres & bereikbaarheid

Nijeveense Plas Binnenweg 6
7948NZ Nijeveen
Route via Google Maps
Kaart Nijeveense Plas © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Nijeveense Plas in seizoen 2026/2027?

Er staan 1 geplande evenementen bij Nijeveense Plas, waaronder Dobberpop Nijeveen.

Wat is er binnenkort te doen bij Nijeveense Plas?

Binnenkort: Dobberpop Nijeveen (Zaterdag 26 september).

Wat zijn de openingstijden van Nijeveense Plas?

Maandag: gesloten
Dinsdag: gesloten
Woensdag: gesloten
Donderdag: gesloten
Vrijdag: gesloten
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

Waar ligt Nijeveense Plas?

Nijeveense Plas ligt aan Binnenweg 6 in Nijeveen.

Locaties in de buurt