1. Home
  2. Amersfoort
  3. Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen
★ Hoog gewaardeerd

Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen

★★★★★ 4,5 (1.121 reviews) Amersfoort
Lieve Vrouweplein 0 Amersfoort
● Gesloten vandaag 10:00 – 17:00
OV & parkeren Bussen rijden vanaf Amersfoort Centraal naar het centrum; neem lijn 5, 6, 8, 17, 80, 82, 217 of 280.
4 events in de agenda

Uitgelicht

Agenda

Over Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen

De op twee na hoogste historische Gotische toren in het land biedt rondleidingen en prachtig uitzicht.

Adres & bereikbaarheid

Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen Lieve Vrouweplein 0
3811BN Amersfoort
  • Bussen rijden vanaf Amersfoort Centraal naar het centrum; neem lijn 5, 6, 8, 17, 80, 82, 217 of 280.
  • Betaald parkeren in de binnenstad.
Route via Google Maps
Kaart Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen in seizoen 2026/2027?

Er staan 4 geplande evenementen bij Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen, waaronder Beklimming Onze Lieve Vrouwetoren, Beiaardbeklimming en Dagelijkse stadswandeling op aanloop.

Wat is er binnenkort te doen bij Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen?

Binnenkort: Beiaardbeklimming (Zaterdag 19 september) en Kinderrondleiding op de Toren (Donderdag 22 oktober).

Hoe kom ik bij Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen met het OV?

Bussen rijden vanaf Amersfoort Centraal naar het centrum; neem lijn 5, 6, 8, 17, 80, 82, 217 of 280.

Kan ik parkeren bij Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen?

Betaald parkeren in de binnenstad.

Wat zijn de openingstijden van Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen?

Maandag: 11:00 – 17:00
Dinsdag: 10:00 – 17:00
Woensdag: 10:00 – 17:00
Donderdag: 10:00 – 17:00
Vrijdag: 10:00 – 17:00
Zaterdag: 10:00 – 17:00
Zondag: 11:00 – 16:00

Waar ligt Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen?

Onze Lieve Vrouwentoren Beklimmen ligt aan Lieve Vrouweplein 0 in Amersfoort.

Locaties in de buurt