1. Home
  2. Oostknollendam
  3. Podium Oostknollendam

Podium Oostknollendam

OOSTKNOLLENDAM
Dorpsstraat 95 OOSTKNOLLENDAM
7 events in de agenda

Uitgelicht

Agenda

Vaak hier te zien

Adres & bereikbaarheid

Podium Oostknollendam Dorpsstraat 95
1534NE OOSTKNOLLENDAM
Route via Google Maps
Kaart Podium Oostknollendam © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Podium Oostknollendam in seizoen 2026/2027?

Er staan 7 geplande evenementen bij Podium Oostknollendam, waaronder Diederick Ensink Iets Te Vieren (try-out), Blauwe Vinkjes - Poeha en Niet Schieten! Het Hoogtepunt.

Wat is er binnenkort te doen bij Podium Oostknollendam?

Binnenkort: Diederick Ensink Iets Te Vieren (try-out) (Zaterdag 26 september) en Blauwe Vinkjes - Poeha (Zaterdag 10 oktober).

Waar ligt Podium Oostknollendam?

Podium Oostknollendam ligt aan Dorpsstraat 95 in OOSTKNOLLENDAM.

Locaties in de buurt