1. Home
  2. Amsterdam
  3. Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam
★ Populair

Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam

★★★★ 3,8 (1.478 reviews) Poppodium Amsterdam
Noordermarkt 44 Amsterdam
● Gesloten vandaag 13:00 – 18:00
OV & parkeren Gemakkelijke loopafstand van het station en leuke cafés in de buurt voor een snack terwijl je wacht op je tijdslot.
2 events in de agenda

Uitgelicht

Agenda

Vaak hier te zien

Adres & bereikbaarheid

Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam Noordermarkt 44
1015NA Amsterdam
  • Gemakkelijke loopafstand van het station en leuke cafés in de buurt voor een snack terwijl je wacht op je tijdslot.
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
Route via Google Maps
Kaart Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam © OpenStreetMap contributors

Veelgestelde vragen

Wat is het programma bij Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam in seizoen 2026/2027?

Er staan 2 geplande evenementen bij Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam, waaronder Dividivi3 in de Noorderkerk en De 6e Amsterdamse Orgeltocht met Evan Bogerd.

Wat is er binnenkort te doen bij Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam?

Binnenkort: Dividivi3 in de Noorderkerk (Zondag 25 oktober) en De 6e Amsterdamse Orgeltocht met Evan Bogerd (Zaterdag 31 oktober).

Is Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam rolstoeltoegankelijk?

Volgens Google is de ingang rolstoeltoegankelijk. Neem bij twijfel contact op met de locatie.

Hoe kom ik bij Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam met het OV?

Gemakkelijke loopafstand van het station en leuke cafés in de buurt voor een snack terwijl je wacht op je tijdslot.

Wat zijn de openingstijden van Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam?

Maandag: 13:00 – 18:00
Dinsdag: 11:00 – 18:00
Woensdag: 11:00 – 18:00
Donderdag: 11:00 – 18:00
Vrijdag: 11:00 – 18:00
Zaterdag: 13:00 – 18:00
Zondag: gesloten

Waar ligt Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam?

Van Gogh & Rembrandt in Amsterdam ligt aan Noordermarkt 44 in Amsterdam.

Locaties in de buurt